Internauci gotowi płacić za kontent


coraz to więcej użytkowników Internetu jest skłonnych płacić za dostęp do serwisów online gazet i magazynów – wynika z badania przeprowadzonego z wykorzystaniem Nielsen Company.

licytacja rozstrzygnięty. TVP stawia na TP Emitel


Zwycięzcą prowadzonego z wykorzystaniem Telewizję Polską przetargu na operatora technicznego MUX 3 jest TP Emitel - dowiedział się nieoficjalnie "Presserwis".

Spór o sondę w "Warto rozmawiać"


sonda z pytaniem dla widzów programu Jana Pospieszalskiego "Warto rozmawiać" zaczęła się w TVP 1 godzinę poprzednio audycją. Ponieważ widzom tego nie powiedziano, ze zdumieniem już na początku programu słuchali, jakie są wyniki głosowania.

Rozdano najważniejsze nagrody dziennikarskie


Szymon Jadczak i Maciej Kuciel z programu Uwaga! TVN dostali w największym stopniu prestiżową polską nagrodę dziennikarską - Grand Press w kategorii "News".

środki masowego przekazu Regionalne na Chronos żałoby zmieniły politykę reklamową


Do soboty w dziennikach Mediów Regionalnych na stronach poświęconych katastrofie w Smoleńsku nie będą publikowane reklamy. Dzienniki zrezygnują też z niektórych ogłoszeń i autopromocji.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes odkąd wielu wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze

kalendarze

reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus każdorazowo na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice. lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny oraz ciągle na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.