Prąd: trudno przeobrazić dostawcę


Hurtowy kupiectwo energią elektryczną na spodziewany rok zaczął się w tym roku wyjątkowo wcześnie, bo już wiosną, ale teraz prawie że zamarł.

wbrew klęski powodzi stopa bezrobocia w maju powinna się ograniczyć - Fedak, MPiPS


- nie bacząc na klęski powodzi, która dotknęła Polskę dół bezrobocia w maju powinna zniżyć się z 12,3 proc. szacowanych przez ministerstwo pracy w kwietniu - poinformowała PAP Jolanta Fedak, członek rządu pracy i polityki społecznej. ministerstwo pracy przygotował następstwo instrumentów wsparcia rynku pracy związanych z powodzią.

Kolejne spektakularne powroty do TVP


Kadrowych przetasowań w Telewizji Publicznej szwung dalszy. Jacek Snopkiewicz został zastępcą szefa Agencji Informacji zaś redaktorem naczelnym kanału informacyjnego TVP Info. kierownictwo TVP zatwierdził też w piątek nowego szefa "Panoramy" TVP2 Jacka Skorusa.

akinezja szwajcarskich stóp


Posiadacze kredytów we frankach mogą sapać z ulgą. Szwajcarski bank centralny po raz kolejny nie zmienił stóp procentowych. komora dla stopy LIBOR, od której zależy oprocentowanie kredytów, w dalszym ciągu wynosi od zera do 0,75 procent. pula co więcej podał, że będzie się starał utrzymać stopę w okolicy 0,25 procent.

Płace idą w górę, zatrudnienie spada wolniej


rozważnie poprawia się sprawa na rynku pracy. wolumen zatrudnionych w przedsiębiorstwach jeszcze się zmniejsza, ale coraz wolniej. zgoła lepiej jest z płacami. Średnie płaca wzrosło w lutym mocniej, niż się spodziewano.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes odkąd wielu wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze

kalendarze

reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus każdorazowo na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice. lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny oraz ciągle na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.