Embraery w czarterze tańsze. godzina Tu-154 to 50 tys. zł


Po katastrofie prezydenckiego Tupolewa pod Smoleńskiem polscy politycy nie mają czym latać. MON postanowiło tedy na stałe wyczarterować dwa samoloty Embraer-175 od PLL LOT, wspólnie z cywilnymi pilotami. LOT się cieszy, cieszy się dodatkowo ministerium finansów: eksploatacja Embraerów jest w dużym stopniu mniej kosztowna niż używanie Tupolewów. godzina Tu-154 to "50-parę tysięcy złotych".

Jak wybucha pentryt?


23-letni Nigeryjczyk, kto próbował wysadzić w powietrze samolot do Detroit, proch niedaleko sobie pentryt - budulec wybuchowy używany m.in. do produkcji semtexu. - Najpewniej przewoził półprodukty, które w dalszym ciągu próbował połączyć. Nie wyszło, bo trzeba znać jak - pentryt to ogromnie niestabilny materiał - wyjaśnił w TVN24 b. wiceszef wywiadu UOP Piotr Niemczyk.

"K… psie pieniądze". członek senatu PiS zawieszony


pryncypał PiS Jarosław Kaczyński zawiesił senatora Tadeusza Skorupę w prawach członka partii. wypadek ma koalicja z opublikowanym przez "Tygodnik Podhalański" nagraniem, w którym - wg tygodnika - koncha próbował wymusić od lokalnego biznesmena działkę pod lokalny wiatrak. kazus ma też drugie dno, bo senator - w ujawnionych nagraniach - skarży się w niewyszukany podejście na trudne talent pracy i płacy w Senacie.

Śmiertelny tor skrócony


Międzynarodowa zespolenie Saneczkarska (FIL) podjęła oczekiwaną pewno przez wszystkich decyzję - tor, na którym zginął gruziński saneczkarz, zostanie skrócony.

Adamek przeskoczył "Bestię ze Wschodu"


Pnie się w górę nasza bokserska nadzieja wagi ciężkiej. Tomasz Adamek w najnowszym rankingu specjalistycznego serwisu boxrec.com awansował o kolejną lokatę i jest już na szóstym miejscu. "Góral" awansował kosztem niedawno pokonanej "Bestii ze Wschodu".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes odkąd wielu wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze

kalendarze

reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus każdorazowo na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice. lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny oraz ciągle na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.